Hava Durumu

Yeniden Refah Partisi (YRP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın’a Buttim’de büyük ilgi

Yeniden Refah Partisi (YRP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, Bursa ekonomisine katkı sunan iki önemli sektörün temsilcilerini ziyaret etti. Yalçın, ilk olarak Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. Ziyarette, BUTTİM'in Bursa ekonomisine katkıları ve karşı karşıya olduğu sorunlar ele alındı.

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2024 18:51
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2024 18:51
Kaynak: Yeniden Refah Partisi- Bülten
Yeniden Refah Partisi (YRP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın’a Buttim’de büyük ilgi

Daha yaşanabilir bir Bursa için yola çıkan YRP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, ziyaretlerini sürdürüyor. Yalçın; Nilüfer Belediye Başkan Adayı Zeynep Candan Albayrak, Osmangazi Belediye Başkan Adayı Yunus Koçak ve Yıldırım Belediye Başkan Adayı Nimetullah Narman ile birlikte BUTTİM Yönetim Kurulu'nun konuğu oldu.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın’a Buttim’de büyük ilgi-Bursa Hayat Gazetesi-2

MARKALAŞMA VE UZMANLAŞMA

Sedat Yalçın yaptığı açıklamada; “Bursamız tekstilde yıllardır ülkemize katma değer katıyor. Ancak her sektörde olduğu gibi tekstilde de bir takım sıkıntılar yaşanıyor. Bu sorunların markalaşma ve uzmanlaşma ile aşılacağına inanıyoruz. Katma değeri yüksek ürünlerle tekstilcilerimiz dünya ile daha iyi rekabet edecek. Başkan Sadık Şengül ile yönetim kuruluna, misafirperverlikleri için teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın’a Buttim’de büyük ilgi-Bursa Hayat Gazetesi-3

ESNAF GÜÇLÜYSE, BURSA GÜÇLÜ

Yeniden Refah Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, ardından Başkan Sadık Şengül ve yönetim kuruluyla birlikte BUTTİM esnafını ziyaret etti. Büyük bir ilgiyle karşılanan Sedat Yalçın; “Bursamızın, tüm ilçeleriyle birlikte daha yaşanabilir bir çehreye bürünmesi için çıktığımız yolda esnafımız ile ilgili de projelerimiz hazır. Esnaf güçlüyse, Bursa güçlü... Bizleri güler yüzleriyle karşılayan, dertlerini anlatan BUTTİM esnafına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Yeniden Refah Partisi- Bülten

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.