Hava Durumu

Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum | 8 Mayıs 2024 Çarşamba|

Yola çıkacak olan sürücüler, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt arıyor. Yapılan araştırmanın ardından, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt bulundu. İşte detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 08.05.2024 07:15
Haber Güncellenme Tarihi: 08.05.2024 07:15
Kaynak: Haber Merkezi
Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum | 8 Mayıs 2024 Çarşamba|

Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? | 8 Mayıs 2024 Çarşamba | sorularına arama motorları üzerinden yanıt aranmaya başlandı. Yapılan incelemenin ardından, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? | 8 Mayıs 2024 Çarşamba " sorularına yanıt bulundu.

Karayolları Genel Müdürlüğü, 8 Mayıs Çarşamba günü için yol durumu ve kapalı yollar bültenini yayınladı.  Peki, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? | 8 Mayıs 2024 Çarşamba " İşte detaylar...

İŞTE KARAYOLLARINDA SON DURUM: 

TEM Otoyolunun Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü Sınırı-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde fiber optik kablo haberleşme altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Aydın-Denizli Otoyolunun Pamukkale-Kocabaş Kesimleri arasında bulunan Çürüksu Viyadüğünde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Denizli-Aydın istikametindeki 7-12.km.leri arasında ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Ankara Çevre Otoyolunun 8-9.km.leri arasında yer alan Karataş Viyadüğünün Çankaya Kavşağı istikameti genleşme derzi değişimi nedeniyle trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Antakya-Reyhanlı yolunun 17-22.km.leri arasında Demirköprü mevkiinde depremde yıkılan köprülerin yeniden yapılması için verilen servis yolu, yağışlardan dolayı hasar gördüğünden DSİ tarafından yapılacak onarım çalışmaları için trafik kontrollü olarak küçük araçlara verilmiş ve büyük araçlara kapatılmıştır.

Isparta - Eğirdir yolunun 14 km.de bulunan hidrolik sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle yolumuzun Isparta - Eğirdir gidiş istikametindeki yönü trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Isparta geliş istikametindeki şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 0-34.km.leri arasında yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Pazaryolu-Erzurum yolunun 27-29.km.leri arasında heyelan önleme çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Elazığ-Malatya yolunun 26-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Refahiye-İliç yolunun 22-52.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.