Hava Durumu

Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum | 27 Mayıs 2024 Pazartesi |

Yola çıkacak olan sürücüler, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt arıyor. Yapılan araştırmanın ardından, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt bulundu. İşte detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2024 08:17
Haber Güncellenme Tarihi: 27.05.2024 08:17
Kaynak: Haber Merkezi
Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum | 27 Mayıs 2024 Pazartesi |

Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum | 27 Mayıs Pazartesisorularına arama motorları üzerinden yanıt aranmaya başlandı. Yapılan incelemenin ardından, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? | 28 Mayıs 2024 Perşembe|" sorularına yanıt bulundu.

Karayolları Genel Müdürlüğü, 27 Mayıs Pazartesi günü için yol durumu ve kapalı yollar bültenini yayınladı.  Peki, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum | 27 Mayıs 2024 Pazartesi |" İşte detaylar...

İŞTE KARAYOLLARINDA SON DURUM: 

Anadolu Otoyolunun Düzce kavşağı-Kaynaşlı Kavşağı 19-21.km.leri arası ( Ankara istikameti ) üstyapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. (1 şerit İstanbul istikameti, 2 Şerit Ankara istikameti açık olacaktır.) Bu kesimde Kaynaşlı Kavşağı ayrım kolu araç trafiğine kapatılacak olup bu kavşağı kullanmak isteyen sürücüler uyarı levhaları ile Gölyaka ve Düzce Kavşaklarına yönlendirilecektir.

TEM Otoyolunun Ispartakule Köprülü Kavşağı Güney taşıma yolu (Ankara istikameti) Otoyol çıkış kolunda Derz yenileme çalışmaları nedeniyle Otoyol çıkış kolundaki köprüde şerit daraltması yapılacaktır.

Bornova-Çeşme otoyolu otogar kavşağı dönüş kolunda Aydınlatma direklerinin demontaj-montaj işlerinin yapılması amacıyla 27.05.2024 tarihinde 05.00-23:00 saatleri arasında yonca kolları kullanılarak sağlanacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

TAG Otoyolunun Yılankale kavşağı 6-7.km.leri arasında Osmaniye istikametinde katılım kolunda yapılacak üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle katılımlar bir gerideki Baklalı kavşağından veya bir ilerideki Ceyhan kavşağından sağlanmaktadır.

Samsun-Ankara yolunun 30-40.km.leri arasında (Çaklallı Mevkii-Kavak İlçesi arası) muhtelif kesimlerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Giresun İl Sınırı-Suşehri yolunun 15-16.km.leri arasında toprak işleri sanat yapıları üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Kırşehir-Kaman-Bala yolunun 15-16.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. Sürücülerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Altınoluk-Edremit yolunun 18-19.km.leri arasında betonarme istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle Edremit istikametinde tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Maden-Diyarbakır yolunun 71-72 km.leri arasında bulunan Dicle-2 Köprüsü üzerinde yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Trabzon-Gümüşhane İl Sınırı-Gümüşhane-Bayburt yolunun 44-54.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapılmakta olan oto korkuluk imalat çalışması nedeniyle 07:00-19:00 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.