Hava Durumu

9 Temmuz salı günü Bursa'da hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?

Yola çıkacak olan sürücüler, "9 Temmuz salı günü Bursa'da hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt arıyor. Yapılan araştırmanın ardından, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt bulundu. İşte detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 09.07.2024 07:12
Haber Güncellenme Tarihi: 09.07.2024 07:12
Kaynak: Haber Merkezi
9 Temmuz salı günü Bursa'da hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?

9 Temmuz salı günü Bursa'da hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? | sorularına arama motorları üzerinden yanıt aranmaya başlandı. Yapılan incelemenin ardından, "9 Temmuz salı günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? " sorularına yanıt bulundu.

Karayolları Genel Müdürlüğü,9 Temmuz Salı günü için yol durumu ve kapalı yollar bültenini yayınladı.  Peki, "9 Temmuz salı günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? İşte detaylar...

İŞTE KARAYOLLARINDA SON DURUM: 

Niğde-Pozantı Otoyolunun 22-25.km.leri ile aynı yolun devamı olan O-21/28 yolunun da 0-4.km.leri arasında tüneller mevkiinde kırkgeçit 15.viyadüğünde derz çalışması nedeniyle ulaşım Ankara yönünden çift taraflı olarak sağlanmaktadır.

Gebze-Orhangazi-İzmir (İzmit Körfez Geçişi ve Bağlantı yolları dahil) Otoyolunun Gemlik Serbest Bölge Kavşağı-Çağlayan Kavşağı 7-8. km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İzmir/İstanbul yönleri emniyet şeridi trafiğe kapatılacak olup ulaşım diğer üç şeritten sağlanmaktadır.

TAG Otoyolunun Osmaniye Kavşağı-Düziçi Kavşağı arasındaki Şekerdere Viyadüğünde genleşme derzi yenileme çalışmaları nedeniyle Adana istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Denizli- Kale-Muğla yolunun 39-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Polatlı-Haymana yolunun 2-40.km.leri arasında, muhtelif kesimlerde asfalt sathi kaplama yenileme çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Malatya-Sivas Devlet yolunun 60.km'sinde Yeni Tohma Köprüsünde bakım,onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak Eski Tohma Köprü üzerinden sağlanmaktadır.

Trabzon-Rize yolunun 9.km.sinde bulunan Kaşüstü Araç Alt Geçidinin, bölünmüş yolun her iki yönündeki tüp geçişlerinde yapılacak olan elektrik, elektronik, mekanik sistemleri yapım, bakım, onarım çalışması nedeniyle 03.07.2024 gününden itibaren çalışmanın devamı müddetince, 21:00-06:00 saatleri arasında alt geçit trafiğe kapatılacak olup ulaşım aynı güzergahtaki geçit üstü bağlantı yollarından sağlanmaktadır.

Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 43-46.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bursa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bursa-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

İnebolu-Küre-Kastamonu yolunun 27- 33. Km. leri arasındaki asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle yolu kullanacak sürücülerin dikkatli seyretmeleri, trafik işaretlerine ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.