Hava Durumu

8 Temmuz Pazartesi günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?

İlk iş gününde yola çıkacak olan vatandaşlar, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt bulmak için arama motorları üzerinden araştırma yapıyor. Yapılan araştırmanın ardından, "Hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt bulundu. İşte detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 08.07.2024 07:25
Haber Güncellenme Tarihi: 08.07.2024 07:25
Kaynak: Haber Merkezi
8 Temmuz Pazartesi günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?

8 Temmuz Pazartesi günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne? | sorularına arama motorları üzerinden yanıt aranmaya başlandı. Yapılan incelemenin ardından, "8 Temmuz Pazartesi günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" sorularına yanıt bulundu.

Karayolları Genel Müdürlüğü, 8 Temmuz Pazartesi günü için yol durumu ve kapalı yollar bültenini yayınladı.  Peki, "8 Temmuz Pazartesi günü hangi yollarda çalışma var? Türkiye yollarında son durum ne?" İşte detaylar...

İŞTE KARAYOLLARINDA SON DURUM: 

Anadolu Otoyolunun Bolu (Doğu) Kavşağı-Yeniçağa Kavşağı Kesimi 11-13.km.leri arasında üstyapı onarım çalışması nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. Çalışma süresince 1 şerit İstanbul, 2 şerit Ankara istikameti açık olacaktır. (08.07.2024-12.07.2024)

TEM Otoyolunun Çerkezköy Kavşağı-Kınalı Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22:00-06:00 saatleri arasında Edirne istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım İstanbul istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

İzmir-Çeşme Otoyolunun Urla Kavşağı Çeşme istikameti 25.27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sağ ve emniyet şeridi trafiğe kapatılarak ulaşım sol ve orta şeritten sağlanmaktadır. (01.07.2024-10.07.2024)

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 1-5.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. (25.06.2024-10.08.2024)

Kayseri-Niğde yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanmaktadır.

Samsun-Ankara yolunun 57-64.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kalkan-Kaş yolunun 0-1.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Dursunbey-Harmancık yolunun 13-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Bingöl-Solhan yolunun 1-6.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 9.km.sinde (Vakfıkebir şehir geçişi) hemzemin kavşak geçişi yapım çalışması nedeniyle Trabzon yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.