"Şehrin ihtiyacına cevap veriyoruz"

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Yürüttüğümüz çalışmalarla bir yandan tarihimize sahip çıkarken, diğer yandan günümüz modern şehrini inşâ ediyoruz. Hizmetlerimiz sadece Osmangazi'ye değil bütün Bursa'ya hitap ediyor" ifadelerini kullandı.

BURSA, 13 Şubat 2020 Perşembe, 14:48
"Şehrin ihtiyacına cevap veriyoruz"

 Osmangazi Belediyesi, 2019 yılında yapılan çalışmaları değerlendirmek ve 2020 yılında daha verimli çalışmalara imza atmak maksadıyla "yönetim gözden geçirme toplantısı" düzenledi.


Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle buluşarak, 2019 yılındaki çalışmaları tek tek masaya yatırdı. Birim müdürleri, yıl genelinde yapılan çalışmaları, hangi hedeflere ulaşıp ulaşamadıklarını Başkan Dündar'a slayt eşliğinde anlattı. Ayrıca toplantıda 2020-2024 dönemi stratejik planı belirlenerek, Osmangazi'de hizmet çıtasını yükseltecek yeni projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.


Bütün şehre hitap eden yeni yatırımlar için çalışmalara başladıklarını belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2019 yılının son derece verimli geçtiğini kaydetti. Başkan Dündar, "Yönetim gözden geçirme toplantısı, çalışmalarımızı değerlendirme ve yol haritamızı belirleme noktasında bizlere katkı sağlıyor. İş yoğunluğundan dolayı bazı eksikliklerin farkına varamıyoruz. Bu toplantılar ile eksiklerin giderilmesi adına planlama yapıyoruz. Böylece şehrin ihtiyacına cevap veriyoruz. Yapmış olduğumuz işleri görmenin ve vatandaşın derdine dermân olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalarla bir yandan tarihimize sahip çıkarken, diğer yandan günümüz modern şehrini inşâ ediyoruz. Hizmetlerimiz sadece Osmangazi'ye değil bütün Bursa'ya hitap ediyor. İnşallah ustalık döneminde el birliğiyle başarı yakalamaya devam edeceğiz" dedi.


Yaklaşık 6 saat süren toplantı sonunda yönetim sistemlerine ait politikaların gözden geçirilmesi, düzeltici ve önleyici faaliyetler, eğitimler, personel ve teçhizat durumunun tespiti, iç ve dış şikâyetlerin değerlendirilmesi, iyileştirme teklifleri, yasa ve mevzuat değişiklikleri ile kurumu etkileyen mâlî, sosyal, çevre şartları gibi farklı birçok konu başlığı hakkında değerlendirmeler yapıldı.

BURSA
Mustafakemalpaşa Belediyesi'ne ödül
Mustafakemalpaşa Belediyesi, 'Sosyal Farkındalık Ödülüne' layık görüldü
EKONOMİ
Fitch, Türkiye'nin kredi notunu açıkladı!
Fitch, Türkiye'nin kredi notunu 'BB-' 'görünümünü Durağan' olarak teyit etti.
ASAYİŞ
Vurdukları şahsı, bagaja koyup kaçırdılar
İstanbul'da marketten elinde poşetlerle gelen iki çocuk babası bacağından vurularak kaçırıldı.
GÜNDEM
Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrail'e sert tepki!
Türkiye, İsrail'in Doğu Kudüs'teki yasa dışı yerleşim birimlerini genişletme kararına tepki göste...
DÜNYA
Vahşet! Gasp edip katlettiler
Çin'de ortaya çıkan corona virüs nedeniyle binlerce insan hayatını kaybetti.Yetkiler virüs nedeni...
YAŞAM
Hafta sonu plan yapanlar dikkat! Kuvvetli şekilde geliyor
Binlerce kişi 'hafta sonu hava nasıl olacak?' sorusunu merak ediyor.Meteoroloji, yurt genelinde s...
Depremzedelerin çadırlarda gece yaşantısı
Ve resmen açıklandı... Koronavirüs bu pazardan yayılmış!

En Çok Okunan Haberler