"Şehrin ihtiyacına cevap veriyoruz"

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Yürüttüğümüz çalışmalarla bir yandan tarihimize sahip çıkarken, diğer yandan günümüz modern şehrini inşâ ediyoruz. Hizmetlerimiz sadece Osmangazi'ye değil bütün Bursa'ya hitap ediyor" ifadelerini kullandı.

BURSA, 13 Şubat 2020 Perşembe, 14:48
"Şehrin ihtiyacına cevap veriyoruz"

 Osmangazi Belediyesi, 2019 yılında yapılan çalışmaları değerlendirmek ve 2020 yılında daha verimli çalışmalara imza atmak maksadıyla "yönetim gözden geçirme toplantısı" düzenledi.


Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle buluşarak, 2019 yılındaki çalışmaları tek tek masaya yatırdı. Birim müdürleri, yıl genelinde yapılan çalışmaları, hangi hedeflere ulaşıp ulaşamadıklarını Başkan Dündar'a slayt eşliğinde anlattı. Ayrıca toplantıda 2020-2024 dönemi stratejik planı belirlenerek, Osmangazi'de hizmet çıtasını yükseltecek yeni projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.


Bütün şehre hitap eden yeni yatırımlar için çalışmalara başladıklarını belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2019 yılının son derece verimli geçtiğini kaydetti. Başkan Dündar, "Yönetim gözden geçirme toplantısı, çalışmalarımızı değerlendirme ve yol haritamızı belirleme noktasında bizlere katkı sağlıyor. İş yoğunluğundan dolayı bazı eksikliklerin farkına varamıyoruz. Bu toplantılar ile eksiklerin giderilmesi adına planlama yapıyoruz. Böylece şehrin ihtiyacına cevap veriyoruz. Yapmış olduğumuz işleri görmenin ve vatandaşın derdine dermân olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalarla bir yandan tarihimize sahip çıkarken, diğer yandan günümüz modern şehrini inşâ ediyoruz. Hizmetlerimiz sadece Osmangazi'ye değil bütün Bursa'ya hitap ediyor. İnşallah ustalık döneminde el birliğiyle başarı yakalamaya devam edeceğiz" dedi.


Yaklaşık 6 saat süren toplantı sonunda yönetim sistemlerine ait politikaların gözden geçirilmesi, düzeltici ve önleyici faaliyetler, eğitimler, personel ve teçhizat durumunun tespiti, iç ve dış şikâyetlerin değerlendirilmesi, iyileştirme teklifleri, yasa ve mevzuat değişiklikleri ile kurumu etkileyen mâlî, sosyal, çevre şartları gibi farklı birçok konu başlığı hakkında değerlendirmeler yapıldı.

ASAYİŞ
Kırklareli Valisi koronaya yakalandı
Kırklareli Valisi Osman Bilgin'in koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.
ASAYİŞ
Meclis doktorunun koronavirüs test sonucu belli oldu!
TBMM Hastanesi'nde görevli bir doktorda ateş ve boğaz ağrısı belirtilerinin görülmesi üzerine iki...
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump ile görüştü!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü.
BURSA
Bursa Valiliği duyurdu! Çalışma saatlerinde değişiklik
Bursa'da eczanelerin çalışma saatlerinde değişikliğe gidildi.
GÜNDEM
Koronavirüsün hangi illerde yayılma riski olasılık olarak daha fazla?
ABD'de araştırma görevlisi olan Prof. Dr. Onur Başer, Türkiye'de şehir bazında koronavirüsün yayı...
DÜNYA
ABD'de son 24 saatte yüzlerce ölü!
Koronavirüs salgınının etkisini arttırdığı İngiltere'de son 24 saatte 393 kişi hayatını kaybetti....
Şehit olmaya böyle gittiler
Meclis bir anda karıştı! Vekiller birbirine girdi

En Çok Okunan Haberler