Şahin: Hedefimiz sporcu yetiştirmek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Mudanya'da İlçe ve Şube Müdürleriyle sürdürülen gençlik ve okul sporları faaliyetleri ile sportif çalışmaları, proje ve etkinlikleri masaya yatırdı. Tesis hamleleriyle ilgili konuşan Şahin, hedeflerinin Bursa'da daha fazla tesis hizmete sokarak, sporcu yetişmesini sağlamak olduğunu söyledi.

SPOR, 16 Nisan 2018 Pazartesi, 17:16
Şahin: Hedefimiz sporcu yetiştirmek

Bilal KAYAALTI/Elif KUŞ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından artırılarak sürdürülen sportif faaliyetler, gençlik çalışmaları ve projeler Mudanya'da düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı. İl Müdürü Süleyman Şahin başkanlığında Jandarma Sosyal Tesislerinde verilen toplantı öncesi yemeğe katılan Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, İlçe ve Şube Müdürleri bir araya gelerek Mudanya ilçesinde yürütülen sportif çalışmalar ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Şahin başkanlığında düzenlenen toplantıda il merkezi ve ilçelerde sürdürülen çalışmalar detaylı bir şekilde değerlendirildi. Gençlerin sporla buluşturulması için yerel yönetimler, taban birlikleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde yürütülen çalışmaların önemine değinen İl Müdürü Şahin, daha fazla gencin sporla buluşturulması ve gençlik faaliyetlerine alınması için yürütülen çalışmaların artırılarak sürdürülmesi gerektiğini söyledi. Sportif çalışmaların yanı sıra okul sporlarıyla ilgili çalışmaların da değerlendirildiği toplantıda daha fazla öğrencinin okul sporları faaliyetlerine katılması için çalışmaların artırılmasını isteyen Şahin, gençlik faaliyetlerinin de kurumlarla işbirliği içerisinde güçlendirilerek sürdürülmesinin önemine değindi. İl Müdürlüğü öncülüğünde sürdürülen tesis yatırımları, projeler ve organizasyonların da masaya yatırıldığı toplantıda söz alan İlçe Müdürleri görüş ve önerilerini sundu.

İLÇE STADLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Mudanya'da bir araya geldiği İlçe ve Şube Müdürleriyle gerçekleştirdiği toplantıdan sonra Güzelyalı İlçe Stadını ve Göynüklü Futbol Sahasında incelemelerde bulundu. Yetkili müdürlerin eşlik ettiği incelemelerde İl Müdürü Şahin, "Bursa'da tesisleşme hamlesinin tüm hızıyla devam ettiğini vurguladı. Gerek yerel yönetimlerimizle gerek Bakanlığımızla birlikte Güzelyalı İlçe Stadı ve Göynüklü Futbol Sahasının bakımlarını ve gerekli ihtiyaçlarını karşılayıp Mudanyalı vatandaşlarımız ve gençlerimizin hizmetine sunacağız" dedi.

DÜNYA
Sel felaketi! Ölü ve kayıplar var
Vietnam'da etkili olan sel felaketi nedeniyle 5 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ise kayıp.
ASAYİŞ
Mutfak yangını korkuttu
İstanbul'da 5 katlı bir birinci katında çıkan yangın paniğe neden oldu.
MAGAZİN
Caner ve Şükran Erkin çiftinden kötü haber!
Futbolcu Caner Erkin ile Şükran Ovalı çiftinin yeni doğan bebekleri hastaneye kaldırıldı.
MAGAZİN
Aslı Enver sessizliği bozdu
Murat Boz ile Aslı Enver'in tanışmasının ardından Enver'den bir açıklama geldi.
DÜNYA
En zor karar!
ABD'de bir adam hayatının en zor seçimini yapmak zorunda kaldı.Hamile eşi aniden rahatsızlaşınca ...
DÜNYA
Fırat'ın doğusu ile ilgili açıklama!
ABD Savunma Bakanlığı Fırat'ın doğusu ile ilgili açıklama yaptı.
Görme kusurları okul başarısını etkiler
Türk dizileri reytingleri zorluyor

En Çok Okunan Haberler