Defalarca tecavüz edip vahşice öldürdüler!

Kan donduran olayda, 14 yaşındaki genç bir kız, satanist arkadaşları tarafından tecavüz edilerek öldürüldü.Genç kızın cesedi boş bir binada çıplak halde bulundu.

DÜNYA, 08 Kasım 2019 Cuma, 10:44
Defalarca tecavüz edip vahşice öldürdüler!

Burada iki genç çocuk arkadaşlarına cinsel saldırıda bulundu. Defalarca tecavüze uğrayan genç kız, aynı anda işkence gördü. Kaybolduktan 3 gün sonra bulunduğunda 60'tan fazla farklı yaralanma bulunan vücudu çıplak haldeydi. Emniyet güçleri korkunç olayı araştırırken cep telefonu kayıtlarını inceledi ve iki arkadaşıyla olay günü mesajlaştığını ve buluşma ayarladıklarını keşfetti.

Genç kızdan sadece 1 yaş büyük olan iki genç gözaltına alındıktan sonra sorgulandı. Suçlarını itiraf eden gençler cinayet ve cinsel saldırı ile yargılandı. Bugün yapılan karar duruşmasında gençlerden biri ömür boyu hapis cezası alırken, diğer genç 15 yıl hapis ile cezalandırıldı.

Genç kızın perişen ailesi "Hayatımızın aşkı" dedikleri çocuklarının artık mezarında daha huzurlu olacağına inandıklarını söyledi. Kızlarının acısını sonsuza kadar yaşayacaklarını ifade eden aile, her gece uykularından uyanıp kızlarını düşündüklerini ifade etti. Dublin'de yaşayan aile, kızları Ana Kriegel'ı 2 yaşındayken Rusya'dan evlatlık olarak aldıktan sonra hayatlarının tamamen değiştiğini ve onu en iyi şekilde büyütmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

RESMİ ADLİ TIP RAPORUNDA KORKUNÇ İFADELER

Yapılan incelemelerin ardından Ana Kriegel'ın başına ve boynuna altığı sert darbeler sonucu hayatını kaybettiği ve hem öncesinde hem de sonrasında tecavüze uğradığı açıklandı. Polisler terk edilmiş binanın içerisinde bulunan tüm nesnelerin kanla kaplı olduğuna dikkat çekerken, Ana'nın tüm kıyafetlerinin de parçalanmış olduğunu belirtti.

Her iki çocuk da ifadelerinde birbirlerini suçladı ancak olayı beraber gerçekleştirdikleri belirlendi. Jüri üyeleri 14 saat 25 dakika süren görüşmenin ardından her iki genci de hapis ile cezalandırdı.

BURSA
Bursa'nın o ilçesinde Devlet'te organ bağışı
Mudanya'da 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası dolayısıyla Devlet Hastanesinin poliklinik alanında org...
ASAYİŞ
Rabia Naz'ın babası ile ilgili yeni gelişme!
Giresun'da 12 Nisan 2018 yılında evinin önünde yaralı olarak bulunan kaldırıldığı hastanede hayat...
ASAYİŞ
Gece yarısı korkunç kaza!
 D-100 karayolu Düzce kesiminde motosiklet ile servis minibüsü çarpıştı.Kazada 2 kişi ağır y...
SPOR
Türk duvarı Demiral: Geliyoruz
A Milli Takım, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde H Grubu 9. maçında sahası...
DÜNYA
Korkutan uyarı! Dünya nüfusunun yarısı risk altında
Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) bazı virüslerinden kaynaklanan hastalıkları kontrol etmek için rad...
DÜNYA
Kan donduran haber! İnternette tanıştığı genç kızı...
Yeni Zelanda'da bir kişi internetten tanıştığı genç kızı, cinsel ilişki sırasında boğarak öldürdü...
Askerlerimizin arasına sızmaya çalışan teröristler böyle öldürüldü
Erken tanı hayat kurtarıyor

En Çok Okunan Haberler